Open tuin Brookergarden

//Open tuin Brookergarden

Open tuin Brookergarden

Kom op zondag 25 april in Brookergarden genieten van de vele bloembollen. De tuin van Loek en Anne-Marie Gubbels is een zelf ontworpen tuin van 5500m2 groot en is gevarieerd van opzet met romantische hoekjes en loopt vloeiend over in verschillende thema’s met uitgebalanceerde beplanting met voldoende hoeken en hagen om het geheel spannend te houden.

Openheid en beslotenheid vormen zowel de doelstelling als de uitdaging van het houden van verschillende sferen maar die moeten wel geleidelijk in elkaar overlopen om uiteindelijk een geheel te vormen.

In 2012 was de tuin beplant met 20.000 bloembollen in samenwerking met het voormalige internationale bloembollencentrum. Jacqueline van der Kloet heeft hier destijds een ontwerp voor gemaakt. In 2020 is het bloembollen spektakel voort gezet en zijn er vele duizenden bollen bij geplant. www.brookergarden.nl

2021-04-21T13:40:54+02:0021 april 2021|Nieuws|